Je gasten drinken elke dag uit jouw glazen. Staat er niets op, dan is dat een gemiste kans die zich elke avond herhaalt.
Bierglazen bedrukken met je eigen logo kan bij Bierwinst vanaf 10 dozen, met een ingebakken opdruk die vaatwasser- en krasbestendig is. Je levert je logo aan als vectorbestand, wij branden het op het glas. Reken op ongeveer €1,75 per bedrukt fluitje en €3,66 per bedrukte bierpul, exclusief btw.
Een glas met jouw naam werkt meteen als tapstreep, staat op elke foto die je gasten maken en gaat soms mee naar huis. Ruim 8.000 horecabedrijven gingen je voor.

De prijs per bedrukt glas ligt tussen de €1,53 en €3,99 exclusief btw, afhankelijk van het glas en de doosinhoud. Je bestelt per doos, niet per glas.
| Glas met eenkleurig logo | Per doos | Prijs per doos | Per glas |
|---|---|---|---|
| Shotglas Club 19ML | 150 stuks | €229,95 | €1,53 |
| Fluitje | 12 stuks | €20,95 | €1,75 |
| Vaasje | 12 stuks | €22,95 | €1,91 |
| Longdrink Next 27CL | 12 stuks | €24,95 | €2,08 |
| Speciaalbier 33CL | 6 stuks | €20,95 | €3,49 |
| Bierpul 20CL | 6 stuks | €21,95 | €3,66 |
Alle bedragen zijn exclusief btw. Zet dat af tegen wat een gemiddelde advertentie kost. Een bedrukt fluitje van €1,75 maakt jarenlang reclame, elke avond opnieuw.
Stuur je logo mee, dan leggen we een ontwerp op maat aan je voor. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
Wij zijn heel blij met onze speciaalbierglazen. Stijlvol met ons logo en geen gedoe met al die verschillende glazen.
Horecaklant van Bierwinst
Weet je nog niet welk formaat past? Lees dan eerst bierglazen formaten of welk bierglas bij welk bier past. Een overzicht van het complete aanbod staat op horeca glaswerk.
Voor logo glaswerk geldt een vast verzendtarief van €82,50 plus een handelingsfee van €39 per order. Vanaf €2.000 is de verzending binnen Nederland gratis. Bezorging gaat op werkdagen; zaterdag en zondag leveren we niet.
Het minimum is 10 dozen uit de categorie logo glaswerk. Je mag daarbinnen combineren: 5 dozen fluitjes en 5 dozen bierpullen telt ook als 10. Zo laat je in één order je hele glaswerklijn bedrukken zonder per soort aan een minimum vast te zitten.
Onze drukker werkt het liefst met een vectorbestand: AI of EPS. Een PDF werkt net zo goed, zolang de vectoren daarin bewaard zijn gebleven. Heb je alleen een JPG of PNG? Stuur hem op, dan kijken we of we hem kunnen omzetten.
Ja. Omdat het logo wordt ingebakken in plaats van erop geplakt, is de opdruk vaatwasser- en krasbestendig. Het glas kan gewoon mee in de horecavaatwasser zonder dat de opdruk vervaagt of loslaat. Dat is het verschil met een sticker of opgeplakte print, die na een paar weken loslaat.
Dat kan, maar ons advies is om het bij één kleur te houden. Zwart of een graveerlook komt op glas het mooiste uit en oogt rustiger dan een logo in volle kleur. Wil je toch meerdere kleuren, geef dat aan bij je aanvraag.
Ja, dat is toegestaan na goedkeuring van je vertegenwoordiger. Veel horecazaken combineren hun eigen naam met het merk dat ze tappen.
Eerlijk? We zijn fan. De glazen zijn niet alleen stevig, ze zien er ook gewoon gaaf uit. De bedrukte wijnglazen met ons logo maken het helemaal af.
Horecaklant van Bierwinst
Elke avond dat je met blanco glazen schenkt, is een avond waarop niemand jouw naam ziet. Bel 075-6153003 of mail naar info@bierwinst.com. We denken mee, ook als je nog niet weet wat je wilt.